26.06.2014 “ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO”

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE KOCHANE…

NADESZŁA CHWILA ROZSTANIA…

26 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Przedszkola i Pożegnanie 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystość przybyli również rodzice . Starszaki przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Tańczyły Zorbę.  Starszych kolegów pożegnały średniaki wierszykami tańcem i piosenkami. . Dzieci z grupy najmłodszej zaprezentowały wiersz i piosenkę o tematyce wakacyjnej. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki.

Posted in Aktualności | Leave a comment

24.06.2014 “ŚWIĘTO KOLORU NIEBIESKIEGO”

24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się “Święto Koloru Niebieski”, dlatego w strojach dzieci i pań dominował kolor niebieski. Pani Patrycja przygotowała przeróżne zadania, np. rozpoznawanie za pomocą dotyku niebieskich przedmiotów, dzieci poznały kwiaty w kolorze niebieskim,  wysłuchały bajki o “Niebieskiej kredce” Dzieci brały udział w konkursach z balonami, oraz wykonywały prace plastyczne w kolorze niebieskim.

Posted in Aktualności | Leave a comment

24.06.2014 “SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ”

W dniu 24 czerwca nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpiecznego zachowania się podczas wakacji.

Posted in Aktualności | Leave a comment

17.06.2014 “SPEKTAKL CZERWONY KAPTUREK”

W naszym przedszkolu zagościł Teatr Lalkowy z Nowego Sącza, który zaprezentował spektakl pt „Czerwony Kapturek” ,który przestrzega przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych. Muzyczna opowieść o dziewczynce, która lubiła chodzić własnymi ścieżkami.

Po zakończeniu spektaklu dzieci z naszego przedszkola przebrane zostały w bajkowe stroje, mogli oni spróbować swoich sił wcelając się w rolę wilka i Czerwonego Kapturka

Posted in Aktualności | Leave a comment

30.05.2014 “Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów

W dniu 30 maja do naszego przedszkola przybyli Przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów na czele z Sołtysem Sadowa i wręczyli przedszkolakom słodkości z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Posted in Aktualności | Leave a comment

12.06.2014″ WYJAZD DO SZKOŁY MUZYCZNEJ”

W dniu 12 czerwca dzieci z grupy tygrysków pojechały na występy do Szkoły Muzycznej w Lublińcu. Uczniowie Szkoły Muzycznej zaprezentowali grę na różnych instrumentach min. wiolonczela, fortepian, skrzypce, ksylofon .

Posted in Aktualności | Leave a comment